Teslimat ve Değişim

TESLİMAT

Emre Toys'dan yaptığınız bütün alışverişlerde Ücretsiz Kargo..
Siparişiniz 24 ile 48 saat arasında MNG veya Sürat Kargo’ya teslim edilir. MNG veya Sürat Kargo siparişinizi teslim aldıktan sonra sizi sms ile bilgilendirir ve bulunduğunuz bölgeye göre 1-3 iş günü içerisinde adresinize teslim eder.
Mobil bölgelerde teslimatların biraz daha uzun sürebileceğini lütfen dikkate alınız. Resmi tatil ve bayram dönemlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimatınız ilk iş günü içerisinde yapılacaktır. 

DEĞİŞİM

Firmamızdan yaptığınız alışverişlerde para iademiz yoktur. Değişimimiz mevcuttur.
Değişmek istediğiniz ürünleri fatura tarihinden itibaren 14 gün içerisinde fatura ile birlikte geri gönderebilirsiniz.
Değişmek istediğiniz ürünleri, mağazamızdan yada kargo gönderimi ile yapabilirsiniz. Değişim kargo ücreti alıcıya aittir.
Değişim kargoları ile ilgili, (0212 659 85 00) numaralı hattımızdan irtibat sağlayarak değişim koşulları hakkında detaylı bilgi alıp, gönderilerinizi sağlıklı bir şekilde gönderebilirsiniz.
Satın almış olduğunuz üründe; ürünün tekrar satılabilme özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşulu gerekmektedir.
Değişim işlemlerinde fatura ibrazı zorunludur.
Değişim işlemlerinde fatura ibrazı ve değişim işleminin rahat sağlanması için Whatsapp Destek Hattı (0541 314 41 41) ekibimizle irtibat sağlayınız.
İlgili ekibimiz gönderdiğiniz ürün ve verdiğiniz sipariş doğrultusunda değişim işleminizi gerçekleştirecektir.